Official Ratu's 24-13 Distributors

Ratu’s 24-13 Cosmetics brengt producten op de markt die voortkomen uit de koninklijke huizen van Bali en Java.
Eeuwenlang zijn, met informatie vanuit de Mystiek, schoonheidsproducten ontwikkeld voor de prinsessen en
koninginnen van de koningshuizen van Bali en Java.

De eigenaren van Ratu’s 24-13 hebben het privilege verkregen sommige van deze producten
uit te mogen brengen onder de naam Ratu’s 24-13 Cosmetics.

Ratu betekent koningin of prinses, 24-13 is vanuit de Mystiek.

Iedereen die wil, kan distributeur worden.
Je hoeft geen ondernemer te zijn en het maakt niet uit of je vrouw of man bent,
of je 3 producten per maand verkoopt of 20 per dag.

Als je enthousiast bent over Ratu’s 24-13 Cosmetics en je bent geïnteresseerd in de distributeurs voorwaarden,
verdiensten en commissies die te verdienen zijn willen we je de informatie graag toesturen!

contact@ratus24-13.com

 

We kijken ernaar uit met je in contact te komen!

Foto

Plaats Naam Mail Referentie
Alphen a/d Rijn Annemieke v/d Krogt avdkrogt@ratus24-13.com 1031
Amsterdam Therapeutisch centrum Oost tco@ratus24-13.com 1027
Amsterdam Iris Nijrolder iris@ratus24-13.com 1030
Amsterdam Maud van Enkhuizen maud@ratus24-13.com 5753
Arnhem Radha Paragh
radha@ratus24-13.com
1307
Beek en Donk Martijn van Reem martijnvanreem@ratus24-13.com 1034
Berkel-Enschot Linda van Lier linda@ratus24-13.com 1024
Bleiswijk Mila Kleijn-Schilders x 1028
Breda Joseph Briaire mail@josephbriaire.com 5555
Groenekan Corrie Bosma cjbosma@planet.nl 1038
Hazerswoude Christine Maria Koek christinemaria@ratus24-13.com 1029
Hazerswoude R/D Astrid Zwaan astrid@ratus24-13.com 1037
Leeuwarden Rosmarie Hubeli rosmarie@ratus24-13.com 1306
Maassluis Cherina Bakker cherina@ratus24-13.com 1026
Oud Gastel
Denise Snoek
4dsnoek@ratus24-13.com 1407
Ridderkerk Ingrid Plekkringa iplek@ratus24-13.com 1023
Roosendaal Kevin Verstijlen kevin@ratus24-13.com 1313
Rotterdam Huber van Vliet hvanvliet@ratus24-13.com 1022
Rotterdam Evelien Hage evelienhage@ratus24-13.com 2330
Terneuzen Rebecca Vermeirssen rebecca@ratus24-13.com 1880
Terneuzen
Manolita Dooms
manolita@ratus24-13.com
2810
Terneuzen
Elly & Conny van Leemput
elly@ratus24-13.com
6158
Tilburg
Caroline Rijnen
caroline@ratus24-13.com
1036
Veenendaal Judith Winklaar j.m.winklaar@ratus24-13.com 1035
Weesp Jolie Ennik jolie@ratus24-13.com 1053
Zevenhuizen ZH Hannah Zwanenburg hannahzwanenburg@ratus24-13.com 1012
Zevenhuizen ZH Caroline Zwanenburg c.d.zwanenburg@ratus24-13.com 1025
Zweden Belle-Amie en Frans scandinavia@ratus24-13.com -

Hieronder de contactgegevens van het Ratu's 24-13 Cosmetics distributiepunt in België:
Mail:
distributiepuntbelgie@ratus24-13.com